RN731JTTD1933B25
MFR.Part #
RN731JTTD1933B25
JLCPCB Part #
C3950940
Description
-55℃~+155℃ 193kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS