SG73S1JRTTD4120F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD4120F
JLCPCB Part #
C7080090
Description
-55℃~+155℃ 200mW 412Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS