RN73R2BTTD2520F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD2520F50
JLCPCB Part #
C4030215
Description
-55℃~+155℃ 250mW 252Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS