RN732BTTD5560A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD5560A10
JLCPCB Part #
C3916727
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 556Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS