SG733ATTE330K
MFR.Part #
SG733ATTE330K
JLCPCB Part #
C3923602
Description
-55℃~+155℃ 1W 33Ω Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS