SG73S1JRTTD275J
MFR.Part #
SG73S1JRTTD275J
JLCPCB Part #
C7311937
Description
-55℃~+155℃ 2.7MΩ 200mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS