SG73S1JRTTD271J
MFR.Part #
SG73S1JRTTD271J
JLCPCB Part #
C5752636
Description
-55℃~+155℃ 200mW 270Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS