SG73S1ETTP6203D
MFR.Part #
SG73S1ETTP6203D
JLCPCB Part #
C4201770
Description
-55℃~+155℃ 125mW 620kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS