SG73S1JRTTD7153D
MFR.Part #
SG73S1JRTTD7153D
JLCPCB Part #
C7360463
Description
-55℃~+155℃ 200mW 715kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS