RN73R2ETTD2320F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD2320F100
JLCPCB Part #
C4058746
Description
-55℃~+155℃ 232Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS