RN731JTTD81R6D50
MFR.Part #
RN731JTTD81R6D50
JLCPCB Part #
C3998988
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 81.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS