RN73H1JTTD2613D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2613D50
JLCPCB Part #
C4311962
Description
-55℃~+155℃ 100mW 261kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS