SG73S1ETTP5R1G
MFR.Part #
SG73S1ETTP5R1G
JLCPCB Part #
C3947709
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS