RN732ATTD3830F100
MFR.Part #
RN732ATTD3830F100
JLCPCB Part #
C3976487
Description
-55℃~+155℃ 100mW 383Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS