RK73H2ETTD1104F
MFR.Part #
RK73H2ETTD1104F
JLCPCB Part #
C2576517
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS