RN731JTTD1331D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD1331D100
JLCPCB Part #
C4104650
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS