SG73S1ETTP5903F
MFR.Part #
SG73S1ETTP5903F
JLCPCB Part #
C3977216
Description
-55℃~+155℃ 125mW 590kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS