RN73R2ETTD24R9F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD24R9F50
JLCPCB Part #
C2603131
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS