RN73R1ETTP1821B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1ETTP1821B50
JLCPCB Part #
C2521131
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS