SG73S1ETTP511J
MFR.Part #
SG73S1ETTP511J
JLCPCB Part #
C4197672
Description
-55℃~+155℃ 125mW 510Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS