HV732BTTD5764F
MFR.Part #
HV732BTTD5764F
JLCPCB Part #
C4285270
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.76MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS