SG73P2BTTD1472F
MFR.Part #
SG73P2BTTD1472F
JLCPCB Part #
C4329556
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS