RN732ATTD1202C25
MFR.Part #
RN732ATTD1202C25
JLCPCB Part #
C4281625
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS