SG73P1JTTD1023D
MFR.Part #
SG73P1JTTD1023D
JLCPCB Part #
C3930063
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS