HV733ATTE2433F
MFR.Part #
HV733ATTE2433F
JLCPCB Part #
C4166442
Description
-55℃~+155℃ 1W 243kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS