RK73H1HTTC1001D
MFR.Part #
RK73H1HTTC1001D
JLCPCB Part #
C2578305
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS