SG73S1ETTP4871D
MFR.Part #
SG73S1ETTP4871D
JLCPCB Part #
C4212260
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.87kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS