HV732BRTTD1543D
MFR.Part #
HV732BRTTD1543D
JLCPCB Part #
C6274800
Description
-55℃~+155℃ 154kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS