SG73S2ETTD6652F
MFR.Part #
SG73S2ETTD6652F
JLCPCB Part #
C4246400
Description
-55℃~+155℃ 500mW 66.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS