SG73S1ETTP3322F
MFR.Part #
SG73S1ETTP3322F
JLCPCB Part #
C4119867
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS