HV73V1JTTD6043F
MFR.Part #
HV73V1JTTD6043F
JLCPCB Part #
C4215357
Description
-55℃~+155℃ 100mW 604kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS