RN731JTTD1071D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD1071D50
JLCPCB Part #
C4197403
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS