RN73H2ATTD7230F50
MFR.Part #
RN73H2ATTD7230F50
JLCPCB Part #
C4164860
Description
125mW 723Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS