SG73S1ETTP3000F
MFR.Part #
SG73S1ETTP3000F
JLCPCB Part #
C4307507
Description
-55℃~+155℃ 125mW 300Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS