RMC1/16SK69R8DTH
MFR.Part #
RMC1/16SK69R8DTH
JLCPCB Part #
C5726243
Description
-55℃~+155℃ 100mW 69.8Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS