SG73S1ETTP2000F
MFR.Part #
SG73S1ETTP2000F
JLCPCB Part #
C3968640
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS