SG73S1ETTP2700F
MFR.Part #
SG73S1ETTP2700F
JLCPCB Part #
C4040912
Description
-55℃~+155℃ 125mW 270Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS