RN731JTTD3302D25
MFR.Part #
RN731JTTD3302D25
JLCPCB Part #
C4034420
Description
-55℃~+155℃ 33kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS