SG73S1ETTP1873F
MFR.Part #
SG73S1ETTP1873F
JLCPCB Part #
C4321314
Description
-55℃~+155℃ 125mW 187kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS