RK73G2ARTTD7501F
MFR.Part #
RK73G2ARTTD7501F
JLCPCB Part #
C5724677
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS