SG73S2ERTTD5623F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD5623F
JLCPCB Part #
C7080015
Description
-55℃~+155℃ 500mW 562kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS