SG73S1ETTP1131F
MFR.Part #
SG73S1ETTP1131F
JLCPCB Part #
C4194420
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS