WK73R1ETTP470J
MFR.Part #
WK73R1ETTP470J
JLCPCB Part #
C4228912
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 333mW 47Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS