SG73S1ETTP1131D
MFR.Part #
SG73S1ETTP1131D
JLCPCB Part #
C3913774
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS