RN731ETTP3300B50
MFR.Part #
RN731ETTP3300B50
JLCPCB Part #
C4026122
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS