SG73W2HTTE390K
MFR.Part #
SG73W2HTTE390K
JLCPCB Part #
C4044106
Description
-55℃~+155℃ 39Ω 750mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS