RN73R1ETTP2640F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP2640F50
JLCPCB Part #
C4158869
Description
-55℃~+155℃ 264Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS