SG73S1ETTP1203D
MFR.Part #
SG73S1ETTP1203D
JLCPCB Part #
C4553752
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS