SG73S1ETTP104G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S1ETTP104G
JLCPCB Part #
C4293802
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 125mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS