SG73S1ETTP10R0D
MFR.Part #
SG73S1ETTP10R0D
JLCPCB Part #
C3946813
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS